Ogłoszenia 09.05.2021 r.

1. Przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocną i drugą niedzielę miesiąca. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych
  2. W tym tygodniu przypadają kwartalne dni modlitw o urodzaje (od niedzieli do środy). Modlić się będziemy szczególnie za pracujących na roli i w sadach.
  3. W piątek rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  4. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  5. Zapraszam na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 1800 (Msza Święta i majówka).
  6. W czwartek 13.05. 2021 r. rozpoczniemy w naszej parafii nabożeństwa fatimskie. Program nabożeństwa jest następujący: o godz. 1740 odśpiewamy litanię loretańską w ramach nabożeństw majowych. Następnie o 1800 Msza Święta a po niej procesja połączona z Różańcem. Na zakończenie odśpiewamy Apel Jasnogórski.
  7. Msze Święte w ciągu tygodnia codziennie po południu o 1800 oraz we czwartek o 700. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z majówką, w piątek i niedzielę Koronka do Miłosierdzia. Msze Święte w niedzielę o 730, 1030 i 1500.
  8. Dziękujemy Rodzinom, które sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na potrzeby parafii. Prosimy następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę. Informuję, że do parafii został zakupiony odkurzacz przemysłowy, który ułatwi pracę sprzątającym.
  9. Ogłoszenie Sołtysa.
    Sołtys wsi Bystra informuje, że II ratę Podatku Gruntowego i opłaty za gospodarowanie odpadami przyjmuje w biurze sołtysa (Klub Seniora) w Domu Ludowym w Bystrej w dniu 14 maja 2021 (piątek) w godzinach od 8:30 do 14:00.