Przejdź do treści

Ogłoszenia 25.04.2021 r.

 •  
 1. Przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza. Modlimy się w sposób szczególny za powołanych do służby Bogu oraz o nowe powołania.
 2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.
 3. We czwartek przypada Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej.
 4. Zgodnie z tradycją naszej Diecezji w sobotę 1 maja rozpoczniemy nabożeństwa majowe, które będą codziennie o godz. 1800.
 5. Zapraszam młodzież klasy 8 w środę na Msze świętą popołudniową.
  Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, rodziców i świadków w środę od godz. 1600
 6. Msze Święte w ciągu tygodnia w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę rano o 700 oraz w środę, piątek i po południu o 1700. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek i niedzielę Koronka do Miłosierdzia. Natomiast w sobotę, która jest pierwszą sobotą miesiąca i pierwszym dniem maja Msza Święta popołudniowa o godz. 1800 połączona z nabożeństwem majowym.
 7. Msze Święte w niedzielę o 730, 1030 i 1500. Nabożeństwo majowe po Mszy Świętej popołudniowej.
 8. Dziękujemy 2 Rodzinom za ofiary złożone na prace remontowo – budowlane w parafii.
  Dziękujemy Rodzinom, które sprzątały kościół. Prosimy następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
 9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Stanisław Fabisz. Pogrzeb odbędzie się w sobotę 1 maja o godz. 1300. Pół godziny wcześniej wprowadzenie i Różaniec za zmarłego. Polecajmy go Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie…