Przejdź do treści

Ogłoszenia 18.04.2021 r.

 •  
 1. Przeżywamy niedzielę biblijną.
 2. W piątek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 3. Ks. Proboszcz informuje wszystkich Parafian, że dnia 15 kwietnia 2021 r. złożył rezygnację z urzędu Proboszcza w Bystrej na ręce biskupa diecezjalnego Andrzeja Jeża. Rezygnacja została przyjęta dnia 16 kwietnia 2021 r.
  Decyzją ks. biskupa Andrzeja Jeża dnia 16.04.2021 r. tymczasowym administratorem parafii został mianowany ks. dr Stanisław Kuboń – proboszcz parafii Łużna, a zarazem dziekan. Wszystkie sprawy związane z życiem parafii należy załatwiać z nowym administratorem lub pozostającym w parafii wikariuszem ks. Tomaszem Mikoszem.
 4. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych z ks. Dziekanem w czwartek o 1700 w kościele (bez dzieci).
  Spotkanie kandydatów do Bierzmowanie we wtorek o 1700 w kościele.
 5. Od przyszłej niedzieli powraca dawny porządek Mszy Świętych, dlatego w przyszłą niedzielę Msze Święte będą o 730, 1030 i 1500.
  Msze Święte jeszcze w ciągu tygodnia codziennie rano o 700 oraz w środę i piątek po południu o 1700. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek i niedzielę Koronka do Miłosierdzia.
 6. Dziękujemy 2 Rodzinom za ofiary złożone na prace remontowo – budowlane w parafii.
  Dziękujemy Rodzinom, które sprzątały kościół. Prosimy następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
 7. Polecamy nowy numer Gościa Niedzielnego.
 8. W związku z zaistniałą sytuacją informujemy że zostały przekazane intencje Mszy Św. pogrzebowych do oprawienia poza parafią. Prosimy zgłaszać się do zakrystii po odbiór list przekazanych intencji.