Przejdź do treści

Ogłoszenia 04.04.2021 r.

 •  
 1. Przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy prawdziwej wiary, że Chrystus Zmartwychwstał i pokonał śmierć! Niech ta wiara napełni nasze serca pokojem, szczęściem i ufnością, że jesteśmy również przeznaczeni do życia, a nie śmierci, a nasze starania i codzienność mają głęboki sens! Radosnego Alleluja!
 2. Drugi dzień świąt – Poniedziałek Wielkanocny. Msze Święte o 730, 900, 1030, 1200, 1400. Składak przeznaczona na KUL i UPJP II.
 3. Msze Święte w ciągu tygodnia od wtorku codziennie rano o 700 oraz w środę i piątek po południu o 1700. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek i niedzielę Koronka do Miłosierdzia.
 4. W piątek w Oktawie Wielkanocy nie obowiązuje post.
 5. W sobotę Diecezjalne Święto Caritas.
 6. Przyszła niedziela jest Świętem Bożego Miłosierdzia. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek na Caritas Diecezji Tarnowskiej.
  Również w przyszłą niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych.
  Msze Święte o 730, 900, 1030, 1200, 1500.
 7. Dziękujemy Rodzinom, które złożyły ofiary na ogrzewanie i ubezpieczenie kościoła.
  Dziękujemy 4 Rodzinom za ofiary złożone na prace remontowo – budowlane w parafii.
  Dziękujemy Rodzinom, które sprzątały i utrzymywały kościół w Wielkim Tygodniu i na Święta. Prosimy następne 10 Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
  Dziękujemy wszystkim Parafianom za udział w przeżywaniu Triduum Paschalnego, zwłaszcza za trwanie na adoracji Najświętszego Sakramentu w Ciemnicy i Grobie Pańskim.
  Szczególnie dziękujemy ks. Tomaszowi, Maciejowi Orzechowskiemu, Patrykowi Krupie i Szymonowi Krupie za wykonanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego.
  Dziękujemy Rodzicom młodzieży klasy VIII SP za zakup kwiatów do Ciemnicy i Grobu Pańskiego.
  Dziękujemy LSO, DSM, Różom Różańcowym i Panu Organiście.
 8. Polecamy nowy numer Gościa Niedzielnego.