Przejdź do treści

Dla powracających z zagranicy

  •  

Jeśli  niedawno wróciłeś z zagranicy i nie masz pomysłu co dalej – zgłoś się do nas

Oferujemy bezpłatne usługi:

Doradcy zawodowego, który pomorze Ci poznać swoje mocne strony i pomoże zaplanować najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju oraz wskaże kierunki, w których warto się rozwijać aby móc kontynuować pracę zawodową, z nim stworzysz swój Bilans na start w Małopolsce

Konsultanta, który pomoże znaleźć środki finansowe na interesujące cię szkolenia, kursy,  a także dotacje lub niskooprocentowane pożyczki na otwarcie własnej działalności gospodarczej.

Projekt  Wróć z POWERem! (18-29 lat)  skierowany jest do osób mieszkających lub uczących się w Małopolsce, które mają mniej niż 30 lat, a także w ciągu ostatnich 12 miesięcy wróciły z zagranicy i aktualnie nie pracują lub wróciły do kraju w ciągu ostatnich 6 miesięcy i już podjęły pracę.

W ramach projektu mamy dla Ciebie również bezpłatne doradztwo prawne, podatkowe i psychologiczne. W naszej ofercie mamy również tłumaczenia dokumentów oraz  Sesje mastermind.

Projekt  Nowy Start  w Małopolsce (30+)  skierowany jest do osób mieszkających lub uczących się w Małopolsce, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy powróciły z zagranicy, są w wieku powyżej 30 lat i aktualnie nie pracują.

W ramach projektu możesz skorzystać z  bonów szkoleniowych z projektu Kierunek Kariera, które oferują nawet do 85 % dofinansowania do wybranego przez Ciebie szkolenia.

Masz pytania dotyczące projektów ? Zadzwoń pod nr tel. 515-995-474, 12 619 84 57 lub napisz 

Szczegóły na www.pociagdokariery.pl