Przejdź do treści

Ogłoszenia 03.01.2021 r.

 •  
 1. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte o 730, 900,  1030, 1200, 1500. Po Mszach poświęcenie złota, kadzidła i kredy. To Dzień Dzieła Misyjnego Diecezji Tarnowskiej i Misyjny Dzień Dziecka. Składka przeznaczona na cele misyjne (w z związku z pandemią powiązana z kolędą misyjną).
 2. Czwartek – pierwszy czwartek miesiąca. Na Mszę Świętą wieczorną zapraszamy młodzież kl. VIII.
 3. Przyszła niedziela to Niedziela Chrztu Pańskiego. Msze Święte o 730, 900,        1030, 1200, 1500. Po rannej Mszy zmiana Tajemnic Różańcowych.
 4. Msze Święte w ciągu tygodnia (oprócz środy) codziennie rano o 700, oraz 1630, w piątek i niedzielę Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 5. Bardzo prosimy od przyszłej niedzieli składać ofiary na ogrzewanie i ubezpieczenie kościoła i budynków parafialnych po 80 zł od rodziny zaznaczając, że jest to ogrzewanie i ubezpieczenie i wpisując adres. Można także wpłacać na konto parafialne – numer podany na stronie internetowej. Jak w ubiegłych latach będzie czytana lista – jeśli ktoś nie chce być czytany prosimy o zaznaczenie. W miarę możliwości ofiary prosimy złożyć do końca marca. Bóg zapłać.
 6. Dziękujemy 6 Rodzinom za ofiary na prace remontowo – budowlane w parafii.
  Dziękujemy Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na potrzeby parafii.
  Prosimy następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na Nowy Rok i niedzielę.
 7. W tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej, zwanej „kolędą” tylko Msze Święte o godz. 1630 za parafian z poszczególnych odcinków kolędowych. Prosimy na te Msze zabrać ze sobą wodę do poświęcenia.
  W tym tygodniu zapraszamy:
  Poniedziałek Podlesie – od p. Pic Tomasz do p. Bednarz Krzysztof.
                    Podlesie – od p. Łątka Adam do p. Karpiński Mieczysław.
  Wtorek – Jelenia Góra – od p. Radzik Maria do p. Fabisz Franciszka oraz Domy przed szkołą, mieszkańcy                  Technikum i p. Kędracka
  Sobota – domy za rzeką (wszystkie) – od p. Kostecka Julia do p. Wanat Jerzy i Taborówka.
 8. Polecamy nowy numer „Niedzieli”.