Przejdź do treści

Ogłoszenia 05.07.2020 r.

 •  
 1. Msze Święte w ciągu tygodnia codziennie rano o 700, a w środę, i piątek tylko wieczorem o 1800. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek i niedzielę Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 2. W tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:
  Poniedziałek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. Patronalne święto Apostolstwa Chorych.
  Środa – wspomnienie św. Jana z Dukli.
  Sobota – święto św. Benedykta, opata – patrona Europy.
 3. W przyszłą niedzielę – drugą miesiąca – zmiana Tajemnic Różańcowych.
 4. Dziękujemy Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na potrzeby parafii.
  Prosimy następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na następną niedzielę.
 5. Zapraszamy do uczestnictwa w XXXVIII PPT na Jasną Górę. W dniach od 17 do 25 sierpnia w grupie 14 św. Świerada. Zapisy tylko w sekretariacie grupy do 26 lipca. Spotkanie przedpielgrzymkowe 26 lipca w Szymbarku o godz. 16.00. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i na stronie pielgrzymki.
 6. Polecamy nowy numer „Gościa niedzielnego”, „Niedzieli”, „Promyczka Dobra” i „Małego Promyczka”.