Przejdź do treści

Ogłoszenia 12.04.2020 r.

 •  
 1. Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia. Życzymy, aby Chrystus Zmartwychwstały – Zwycięzca śmierci, piekła i szatana wlewał w nasze serca radość i nadzieję na lepsze jutro, dodawał nam siły i odwagi do chrześcijańskiego życia i bycia świadkami Zmartwychwstałego Chrystusa – życzą duszpasterze parafii Bystra.
 2. Ze względu na przedłużenie przez władze państwowe i kościele restrykcji dotyczących naszego życia społecznego, w dalszym ciągu pozostajemy w domach i w gronie rodzinnym – Domowego Kościoła przeżywamy radość ze zwycięstwa Chrystusa nad śmiercią.
 3. W dalszym ciągu w Mszach Świętych może uczestniczyć 5 osób – pierwszeństwo mają rodziny zamawiające intencje Mszy Św. – aż do odwołania.
 4. Jutro drugi dzień świąt – Poniedziałek Wielkanocny. Msze Święte o 730, 1030 i 1300 zamiast Mszy Św. o 1500.
 5. Przyszła niedziela jest Świętem Bożego Miłosierdzia.
 6. Z racji drugiej niedzieli miesiąca kwietnia przypada zmiana tajemnic różańcowych. Prosimy odmówić ten sam dziesiątek, wzbudzając intencję wyznaczoną na miesiąc kwiecień, która brzmi: „Módlmy się, aby wszystkie osoby będące pod wpływem uzależnień uzyskały dobrą pomoc i towarzyszenie”.  
 7. Z racji oktawy Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 8. Msze Święte w ciągu tygodnia od wtorku codziennie rano o 700 oraz w środę i piątek również po południu o 1700.
 9. Dziękujemy 2 Rodzinom za ofiary na prace remontowo – budowlane w parafii.
  Dziękujemy rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na potrzeby parafii.
  Proszę następne 5 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na następną niedzielę.
  Dziękujemy również tym, którzy w tym tygodniu pracowali na rzecz parafii
 10. Polecamy świąteczny podwójny numer „Gościa Niedzielnego”, który będzie wystawiony w przedsionku – cena 6 zł.
 11. W dalszym ciągu trwajmy na modlitwie o zachowanie od nieszczęść i chorób oraz o ustanie pandemii, wypraszając potrzebne łaski dla wszystkich, którzy walczą z panującą epidemią i troszczą się o nasze zdrowie i bezpieczeństwo.