Przejdź do treści

Ogłoszenia 22.03.2020 r.

 •  
 1. W tych trudnych dniach dla całej Ojczyzny trwajmy na modlitwie za wszystkie służby mundurowe oraz personel medyczny i wszystkich wolontariuszy, a także wszystkich chorych i cierpiących, zwłaszcza zarażonych koronawirusem, abyśmy nie ulegali zwątpieniu, ale umacniali się w nadziei na lepsze jutro i opiekę Bożą. 
 2. Msze Święte w ciągu tygodnia codziennie rano o 700 oraz w środę i piątek również wieczorem o 1630.
 3. Informacja dla tych, którzy chcieliby w ciągu dnia przyjść się pomodlić w kościele. Będzie otwarty kościół (drzwi główne). Natomiast drzwi wahadłowe będą zamknięte – przed tymi drzwiami będą ustawione klęczniki.
 4. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty codziennie pół godziny przed Mszą Świętą.
 5. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
  Wtorek – Dzień Misjonarzy Męczenników
  Środa – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia. Modlić się będziemy o ochronę życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci. W tym dniu można także rozpocząć „Duchową adopcję dziecka poczętego” odmawiając codziennie jeden dziesiątek Różańca w jego intencji i codzienną modlitwę. Ci, którzy podejmą „Duchową adopcję” proszeni są o zgłoszenie się do księży w celu wypełnienia specjalnej deklaracji.
 6. Przypominamy, że w najbliższą sobotę zmiana czasu z zimowego na letni.
 7. Są jeszcze do nabycia baranki i paschaliki wielkanocne.
 8. Dziękujemy jednej Rodzinie, która złożyła ofiarę na ogrzewanie i ubezpieczenie Kościoła.
  Dziękujemy Rodzinom, które sprzątały Kościół na odpust i wczoraj. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na potrzeby Parafii. Prosimy następne dziesięć Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie Kościoła na przyszłą niedzielę.
 9. Polecamy nowy numer „Niedzieli”.