Przejdź do treści

Ogłoszenia 15.03.2020 r.

  •  

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Wielkiego Postu

15.03.2020 r.

  1. Jak już było podane na stronie Parafii po Dekrecie Biskupa Tarnowskiego zostają odwołane wszystkie nabożeństwa. Zachęcamy do odmawiania tych nabożeństw w rodzinach.
  2. Aby umożliwić wiernym skorzystanie z sakramentów świętych w tym tygodniu Msze Święte będą codziennie (oprócz czwartku) rano o 700 i po południu o 1630. Przed Mszą Świętą popołudniową będzie możliwość do Adoracji Najświętszego Sakramentu przez godzinę od 1530 oraz możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  3. W czwartek przeżywać będziemy Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP – patrona naszej parafii. Msze Święte w tym dniu o 730, 1030, 1500 i 1700. Pamiętajmy w tym dniu w naszych modlitwach o osobie ks. kan. Józefa Słabego – wieloletniego proboszcza naszej parafii.
  4. Dziękujemy trzem Rodzinom za ofiary na prace remontowo – budowlane.
  5. Dziękujemy kolejnym Rodzinom, które złożyły ofiary na ogrzewanie i ubezpieczenie Kościoła.
  6. Dziękujemy Rodzinom, które wczoraj sprzątały Kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na potrzeby Parafii. Prosimy następne dziesięć Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie Kościoła na Uroczystość Odpustową i  przyszłą niedzielę w środę po wieczornej Mszy.
  7. Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli”, „Promyczek Dobra” i „Mały Promyczek”.