Przejdź do treści

Ogłoszenia 08.03.2020 r.

  •  
  1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Kobiet – modlimy się za wszystkie kobiety.
  2. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych.

Również dzisiaj zbiórka do puszek na Ogólnopolski fundusz misyjny Ad Gentes.

3. Msze Święte w ciągu tygodnia codziennie rano o 7:00 oraz w środę i piątek również wieczorem o 16:30. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek i niedzielę Koronka do Bożego Miłosierdzia. 

4. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie w piątki o 16:00, a następnie Msza Święta oraz w niedzielę o 10:00 zamiast Różańca. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 14:00.

5. Od wtorku rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością św. Józefa Oblubieńca NMP.

6. Rekolekcje wielkopostne w naszej Parafii rozpoczną się w przyszłą niedzielę 15 marca, które poprowadzi ks. dr Stanisław Kowalik – proboszcz parafii Ochotnica Górna. Program rekolekcji jest wystawiony na stoliczku obok gazet i w bocznym wejściu na oknie.

7. Uroczystość odpustowa ku czci św. Józefa Oblubieńca NMP odbędzie się w czwartek 19 marca.

8. W piątek przypada 7 rocznica wyboru papieża Franciszka ma Stolicę Piotrową. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Papieżu Franciszku.

9. Dziękujemy trzem Rodzinom za ofiary na prace remontowo – budowlane.

Dziękujemy kolejnym Rodzinom, które złożyły ofiary na ogrzewanie i ubezpieczenie Kościoła.

Dziękujemy Rodzinom, które wczoraj sprzątały Kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na potrzeby Parafii. Prosimy następne dziesięć Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie Kościoła na przyszłą niedzielę.

10. Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli”, „Promyczek Dobra” i „Mały Promyczek”.