Przejdź do treści

Ogłoszenia 9.02.2020 r.

  •  
  1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Msze Święte w ciągu tygodnia codziennie rano o 700 oraz w środę i piątek również wieczorem o 1630. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek i niedzielę Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:

Wtorek – wspomnienie dowolne Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.

        Jest to również Światowy Dzień Chorego. Dlatego we wtorek w naszym       kościele odbędzie się Msza Święta dla chorych o godz. 15:00. Pół godziny         wcześniej odbędzie się spowiedź dla chorych. Zapraszamy wszystkich chorych.       W tym dniu będziemy się modlić za wszystkich chorych, cierpiących i       konających.

Piątek – święto św. Cyryla i Metodego patronów Europy.

4. W przyszłą niedzielę składka na tacę przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

5. Dziękujemy kolejnym Rodzinom, które złożyły ofiary na ogrzewanie i ubezpieczenie Kościoła.

Dziękujemy Rodzinom, które wczoraj sprzątały Kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na potrzeby Parafii. Prosimy następne dziesięć Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie Kościoła na przyszłą niedzielę.

6. Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli”, „Promyczek Dobra” i „Mały Promyczek”.