Przejdź do treści

Ogłoszenia 2.02.2020 r.

  •  

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela Zwykła

02.02.2020 r.

Święto Ofiarowania Pańskiego

  1. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się za wszystkich, którzy poświęcili się na służbę Bogu przez praktykowanie rad ewangelicznych w życiu zakonnym. Wypraszajmy potrzebne łaski dla sióstr pochodzących z naszej Parafii oraz kleryka Dominika. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na zakony klauzurowe w naszej diecezji.
  2. Msze Święte w ciągu tygodnia codziennie rano o 700 oraz w środę, czwartek i piątek również wieczorem o 1630. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek i niedzielę Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:

Środa – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy

Czwartek – wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy

          Jest to również pierwszy czwartek miesiąca. Dziękujemy Bogu za dar         Eucharystii i Kapłaństwa oraz modlimy się o nowe powołania          kapłańskie, zakonne i misyjne. W tym dniu na wieczorną Mszę Świętą         zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

Piątek – pierwszy piątek miesiąca. Wynagradzamy Boskiemu Sercu Jezusa           za grzechy całego świata oraz modlitwą i ofiarą wspieramy dzieło   misyjne Kościoła.

          Prosimy zgłosić chorych na pierwszy piątek miesiąca. Wyjazd w      piątek o 900.

          Spowiedź przed pierwszym piątkiem:

          Środa od 1600 – dzieci

          Czwartek od 1600 – młodzież

          Piątek od 1530 – starsiW przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

4. Dziękujemy pięciu Rodzinom za ofiary złożone na prace remontowo – budowlane w Parafii.

5. Dziękujemy kolejnym Rodzinom, które złożyły ofiary na ogrzewanie i ubezpieczenie Kościoła.

6. Dziękujemy Rodzinom, które wczoraj sprzątały Kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na potrzeby Parafii. Prosimy następne dziesięć Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie Kościoła na przyszłą niedzielę.

Prosimy również w poniedziałek po rannej Mszy Świętej o rozebranie choinek i szopki w Kościele.W środę na wieczornej Mszy Świętej przyjęcie dziewczynek do DSM. Serdecznie zapraszamy rodziców, a także wszystkie dziewczynki należące do DSM.

7. Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli”.