Przejdź do treści

Ogłoszenia 12.01.2020 r.

  •  

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela po Narodzeniu Pańskim

Niedziela Chrztu Pańskiego

12.01.2020 r.

  1. Zmiana tajemnic różańcowych.

2. Wspominając Chrzest Pana Jezusa nad Jordanem, dziękujemy Bogu za łaskę chrztu św., przez który staliśmy się dziećmi Bożymi. Dzisiejsza niedziela kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia, a rozpoczyna się pierwsza część okresu „w ciągu roku”, choć kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.

3. Msze Święte w ciągu tygodnia codziennie rano o 700 oraz w środę i piątek również wieczorem o 1630. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek i niedzielę Koronka do Bożego Miłosierdzia.

4. W piątek wypada liturgiczne wspomnienie św. Antoniego, opata. Jest to także Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce.

5. Od soboty rozpoczynamy Tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan.

6. Dziękujemy jednej Rodzinie za ofiarę złożoną na prace remontowo – budowlane w Parafii. Dziękujemy Rodzinom, które złożyły ofiary na ogrzewanie i ubezpieczenie Kościoła.

Dziękujemy Rodzinom, które wczoraj sprzątały Kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na potrzeby Parafii. Prosimy następne dziesięć Rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie Kościoła na przyszłą niedzielę. Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli”, „Promyczka Dobra”.

7. W dniu 23 stycznia 2020 r. w godzinach od 8 – 11 w Domu Ludowym w Bystrej będzie pobierana składka za ubezpieczenia rolne obowiązkowe oraz dobrowolne PZU.  

PORZĄDEK KOLĘDY

13.01.2020 r. – 15.01.2020 r.

Poniedziałek 13.01.2020 r. od godz. 1500.

Granice od Gorlic

  1. Od p. Krzysztoń po jednej stronie w stronę Gorlic
  2. Od p. Janowski po drugiej stronie w stronę Gorlic

Środa 15.01.2020 r. od godz. 1400 (Domy pod Buczem)        

Od p. Dynda do p. Marczyk