Przejdź do treści

Ogłoszenia 03.11.1019

  •  

31 NIEDZIELA ZWYKŁA 03.11.2019
1. Dzisiaj I-a niedziela listopada – adoracyjna. Po Mszy świętej o 15:00 różaniec za zmarłych połączony z wypominkami zamiast adoracji.
2. Msze święte w ciągu tygodnia codziennie rano o 7:00 oraz do piątku również wieczorem o 16:30 a wcześniej o 16:00 różaniec za zmarłych połączony z wypominkami. W środę po wieczornej Mszy świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w niedzielę Koronka do Bożego Miłosierdzia.
3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
– w poniedziałek – wspomnienie Świętego Karola Boromeusza, biskupa,
– czwartek – I-y czwartek miesiąca dziękujemy Bogu za dar Eucharystii i Kapłaństwa oraz modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W tym dniu kolejne nabożeństwa dla młodzieży przygotowującej się ich do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania,
– sobota – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
4. W przyszłą niedzielę II-ą miesiąca zmiana tajemnic różańcowych. Również w przyszłą niedzielę będziemy przeżywać “Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym”. Po Mszach świętych w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na “Kościół w potrzebnie”.
5. Dziękuję kolejnym rodzinom za ofiarę na prace remontowo-budowlane w Parafii. Dziękuję rodzinom które sprzątały Kościół na Uroczystość Wszystkich Świętych i wczoraj. Proszę następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę.
6. Imieniu rodziców Antosi Kluk i własnym składam serdeczne podziękowanie parafianom, którzy włączyli się w akcję wsparcia dla Antosi. Dziękuję za upieczenie ciasta, pomoc w pokrojeniu i włożeniu do paczek oraz rozprowadzaniu w niedzielę, a wszystkim parafianom za nabycie tego ciasta i złożone ofiary jako pomoc dla chorej Antosi – Bóg zapłać.
7. Przed Uroczystością Wszystkich Świętych zakończyliśmy na ten rok prace na cmentarzu. Składam serdeczne podziękowanie parafianom za pomoc przy tych pracach i złożone ofiary na ten cel. Bóg zapłać.
8. Informuję parafian, że została odbudowana strona internetowa parafii pod adresem https://bystra-parafia.pl/
9. Polecamy nowy numer “Gościa Niedzielnego”, “Niedzieli” i czasopisma misyjnego “Idziemy”.