Przejdź do treści

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 •  

XXII Niedziela Zwykła 03.09.2023r.

 1. Przeżywamy XXII niedzielę zwykłą.
 2. Jutro dzieci i młodzież rozpoczynają rok szkolny. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego o godzinie 830. Obowiązkiem rodziców jest zatroszczyć się, by dzieci rozpoczęły i przeżywały go z Panem Bogiem. Wszystkich, którzy jeszcze nie uczynili tego, zachęcam do spowiedzi świętej, by każde serce mogło doświadczyć błogosławieństwa Bożego na czas nauki i pracy.
 3. Msze Święte w poniedziałek, wtorek, czwartek piątek i sobotę rano o 700, a we środę i piątek wieczorem o 1700. W środę o 1620 różaniec wspólny a po nim nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. spotkanie aspirantów.
 4. W piątek przypada Uroczystość Narodzenia NMP – głównej Patronki naszej diecezji. Msze św. o 700 i 1700. Po Mszach Świętych poświęcenie ziarna siewnego
 5. Również w piątek, o godz. 1640 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Po Mszy św. wieczornej zbiórka ministrantów i lektorów.
 6. W sobotę o godzinie 1000 zbiórka DSM.
 7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 1020  wspólny różaniec.
 8. Ks. Krzysztof Mirek, proboszcz parafii Chojnik składa serdeczne podziękowanie wszystkim ofiarodawcom, którzy wsparli budowę kościoła w tamtejszej parafii. Bóg zapłać.
 9. Niech Pan Bóg Wam wynagrodzi za troskę o parafię i sprawy Kościoła. Bóg zapłać za ofiary składane w I Piątek na misje. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby diecezjalne. W  ostatnim tygodniu indywidualne ofiary złożyły 3 rodziny. Bóg zapłać.
 10. Dziękuję Rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na wystrój i utrzymanie naszej świątyni. Proszę następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na następną niedzielę.
 11.  Na pielgrzymkę do Dębowca nie ma już wolnych miejsc.
 12. Intencje Mszalne.