• XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 04.08.2019R.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca - adoracyjna

2. Msza święta w ciągu tygodnia oprócz środy i piątku rano o 700 a w środę i piątek tylko wieczorem o 1800. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek i niedziele koronka do Bożego Miłosierdzia.

• wtorek - święto Przemienianie Pańskiego
    • czwartek - wspomnienie świętego Dominika, prezbitera
    • piątek- święto świętej Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy
    • sobotę - święto świętego Wawrzyńca, diakona i męczennika

4. W przyszłą niedziele drugą miesiąca - zmiana tajemnic różańcowych. Również w przyszłą niedziele składka na tace przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

5. Dziękuje za ofiarę na prace remontowo-budowlane w parafii. Dziękuje rodzinom, które wczoraj sprzątały Kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na potrzeby parafii. Proszę następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedziele.

6. Dziękuje tym którzy w minionym tygodniu pracowali na rzecz parafii.

7. Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.