• II NIEDZIELA ZWYKŁA 20.01.2019R.

1. W minionym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Składamy podziękowanie wszystkim Rodzinom za serdeczne przyjęcie, gościnność i za złożone ofiary- Bóg zapłać.

2. Msza święta w ciągu tygodnia codziennie rano o godz. 700 oraz w środę i piątek również wieczorem, o godz. 1630. W środę po Mszy świętej wieczornej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek i niedziele Koronka do Bożego Miłosierdzia.

3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
    • poniedziałek - wspomnienie świętej Agnieszki, dziewicy i męczennicy. Jest to również dzień babci.
    • wtorek - dzień dziadka
    • czwartek - wspomnienie świętego Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.
    • piatek - święto nawrócenie świętego Pawła Apostoła
    • sobota - wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa, biskupów. Jest to również Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce.

4. W przyszłą niedziele obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu oraz Światowy Dzień Chorych na Trąd.

5. Dziękuje rodzinom, które złożyły ofiarę na ogrzewanie i ubezpieczenie kościoła. Dziękuje za ofiary na prace remontowo-budowlane w parafii. Dziękuje rodzinom, które wczoraj sprzątały Kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na potrzeby parafii. Proszę następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie Kościoła na przyszłą niedziele.

6. Polecamy nowy numer: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”

7. W przyszłą niedziele o godz. 13 Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego na plebanii.