• V NIEDZIELA ZWYKŁA 17.02.2018R.

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

2. Msza święta w ciągu tygodnia codziennie rano o godz. 7.00 oraz w środę i piątek również wieczorem, o godz. 16.30. W środę po Mszy świętej wieczornej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek i niedziele Koronka do Bożego Miłosierdzia.

3. W tym tygodniu przypada:
    • piątek - święto katedry świętego Piotra
    • sobota - wspomnienie świętego Polikarpa, biskupa i męczennika

4. W przyszłą niedziele w naszej parafii odbędzie się nabożeństwo czterdziestogodzinne przeniesione z niedzieli 3 marca ponieważ w tym dniu w naszej parafii będzie wizytacja kanoniczna. Porządek nabożeństw:
    • 7.30 Msza święta
    • 8.30 - 9.30 adoracja rodziców, zwłaszcza ojców
    • 9.30 - 10.30 adoracja matek i róże różańcowe matek - wszystkie
    • 10.30 Msza święta
    • 11.30 - 12.30 dzieci szkoły podstawowej klasy 1-5 , DSM, ministranci
    • 12.30 - 13.30 klasy 6 - 8 szkoły podstawowej, młodzież gimnazjalna i lektorzy
    • 13.30 - 14.30 młodzież szkół średnich, młodzież pracująca i grupa apostolska
    • 14.30 chwila wspólnej cichej adoracji, następnie koronka do Bożego Miłosierdzia i zakończenie adoracji
    • 15.00 Msza święta popołudniowa.

Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w adoracji

5. Serdecznie dziękuje za ofiarę na prace remontowo-budowlane w parafii. Dziękuje rodzinom, które złożyły ofiarę na ogrzewanie i ubezpieczenie kościoła Dziękuje rodzinom, które wczoraj sprzątały Kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na potrzeby parafii. Proszę następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedziele.

6. W środę po wieczornej Mszy świętej spotkanie powtórkowe kl. VII szkoły podstawowej z rodzicami.

7. Zbiórka ministrantów i lektorów w poniedziałek o 16, DSM-u w środę o godz. 15.30