• II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 17.03.2019R.

1. Dziś po Mszy świętej zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny „Ad Gentes”.

2. Jutro w naszej parafii zakończenie rekolekcji wielkopostnych. Na Mszy świętej o 8.00 i 17.00 składka na potrzeby rekolekcji.

3. We wtorek w naszej parafii uroczystość odpustowa ku czci świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msza święta w dniu odpustu o godz. 8.00 i 11.00 i uroczysta suma odpustowa po południu o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy parafian do udziału w odpuście. Również w tym dniu pamiętajmy w modlitwach o osobie ks. kanonika Józefa Słabego byłego proboszcza tutejszej parafii, który będzie obchodził swoje imieniny.

4. Od środy Msza święta codziennie rano o godz. 7.00 oraz w środę i piątek również wieczorem, o godz. 16.30. W środę po Mszy świętej wieczornej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek o godz. 16.00 i niedziele 10.00 Droga Krzyżowa. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 14.00.

5. Serdecznie dziękuje 7 rodzinom za ofiarę na prace remontowo-budowlane w parafii. Dziękuje rodzinom, które złożyły ofiarę na ogrzewanie i ubezpieczenie kościoła Dziękuje rodzinom, które wczoraj sprzątały Kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na potrzeby parafii. Proszę następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedziele.

6. Bardzo proszę, aby posprzątać groby swoich bliskich, zwłaszcza pozbierać rozbite znicze, które wiatr zwalił z grobów podczas ostatnich wichur.

7. Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.