XV Niedziela Zwykła  15.07.2018r.

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Tarnowie

1. Msza święta w ciągu tygodnia oprócz środy i piątku codziennie rano o 700 oraz w środę i piątek tylko wieczorem o 1800. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek i niedziele koronka do Bożego Miłosierdzia.

• poniedziałek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
    • środa – wspomnienie świętego Szymona z Lipnicy

1. W przyszłą niedziele po wszystkich Mszach świętych błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych z okazji wspomnienia świętego Krzysztofa – patrona kierowców. Z tej okazji w dniach 22-29 lipca trwać będzie XIX Ogólnopolski Tydzień świętego Krzysztofa pod hasłem „Z mocą Ducha Świętego niesiemy Chrystusa”, dlatego w przyszłą niedziele po wszystkich Mszach świętych zbiórka do puszek w ramach akcji św. Krzysztofa 1 grosz za 1 kilometr, jako podziękowanie Panu Bogu za szczęśliwe podróżowanie, wspierając tym samym polskich misjonarzy w zakupie środków transportu.

1. Można zapisywać sie na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską w zakrystii do końca lipca (koszt 90zł. następna osoba z domu 60zł).

1. W sobotę Msza święta ślubna:

o godz. 15 Zwierzyński Kamil i  Rolak Ewelina

o godz. 16 Radzik Damian i Parzych Agnieszka

1. Dziękuje rodzinom, które w sprzątały Kościół. Bóg zapłać za pracę
    o przygotowanie kościoła na przyszłą niedziele.

1. Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli”, „Promyczek Dobra” oraz „Mały Promyczek”

1. Zbiórka DSM w środę o 1700, aspirantów w piątek o 1700.