XIV Niedziela Zwykła  08.07.2018r.

1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych.

1. Msza święta w ciągu tygodnia oprócz środy i piątku codziennie rano o 700 oraz w środę i piątek tylko wieczorem o 1800. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek i niedziele koronka do Bożego Miłosierdzia.

• środę – święto świętego Benedykta, Opata – Patrona Europy
    • czwartek – wspomnienie świętego Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
    • piątek – wspomnienie świętego Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów diecezji

1. W przyszłą niedziele składka na tacę przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

1. Dziękuje rodzinom, które sprzątały Kościół. Bóg zapłać za pracę
    o przygotowanie kościoła na przyszłą niedziele. Dziękuje tym, którzy w minionym tygodniu pracowali na rzecz parafii. A byli to: Zwierzyński Stanisław, Krupa Piotr, Szura Michał, Szura Marcin.

1. Polecamy nowy numer „Gościa niedzielnego”, „Niedzieli”, „Promyczka Dobra” i „Małego Promyczka”.

1. Zbiórka DSM w środę o 1700, aspirantów w piątek o 1700.

1. W związku z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych intencje mszalne nie będą publikowane w internecie.