X Niedziela Zwykła  10.06.2018r.

1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Również dzisiaj zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

1. Msza święta w ciągu tygodnia codziennie rano o 700 oraz w środę i piątek również wieczorem o 1800. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek i niedziele koronka do Bożego Miłosierdzia.

• poniedziałek – wspomnienie świętego Barnaby, Apostoła
    • wtorek – wspomnienie błog. Romana Sitki i Towarzyszy, męczenników
    • środa – wspomnienie świętego Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła
    • czwartek – wspomnienie błog. Michała Kozala, biskupa i męczennika

1. W przyszłą niedziele Diecezjalne Święto Rodziny. Główne uroczystości w Starym Sączu Przy Ołtarzu Papieskim.

1. Dziękuje rodzinom za ofiarę na prace remontowo-budowlane w parafii. Dziękuje rodzinom, które w sprzątały Kościół. Bóg zapłać za pracę
    o przygotowanie kościoła na przyszłą niedziele.

1. Zbiórka DSM w środę o 17, aspirantów w piątek o1600, ministrantów i lektorów w piątek o 1700