VI Niedziela Wielkanocy 06.05.2018r.

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca – adoracyjna. Od dzisiaj rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o urodzaje.

1. Msza święta w ciągu tygodnia codziennie rano o 700
    i wieczorem o 1800, a następnie nabożeństwo majowe w środę połączone z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek i niedziele koronka do Bożego miłosierdzia.

1. W wtorek przypada Uroczystość Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski i diecezji. W piątek rozpoczęcie nowenny do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego

1. W przyszłą niedziele Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Również w przyszłą niedziele II miesiąca zmiana tajemnic różańcowych.

1. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii będzie 20 maja o godz. 1100. Dziękuje rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za ofiarę 1000 zł, jako dar ołtarza.

1. Dziękuje za ofiary na prace remontowo-budowlane w parafii. Dziękuje rodzinom, które w sprzątały kościół na uroczystość NMP Królowej Polski i wczoraj. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na potrzeby parafii. Proszę następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej o przygotowanie kościoła na przyszłą niedziele.

1. W czwartek 10 maja przypada 91 rocznica utworzenia naszej parafii.

1. Spotkanie powtórkowe kl. 3 szkoły podstawowej z rodzicami w piątek po wieczornej Mszy świętej, spotkanie powtórkowe kl. 7 szkoły podstawowej z rodzicami we wtorek po wieczornej Mszy świętej a kl. II gimnazjum z rodzicami we środę po wieczornej Mszy świętej.

1. Zbiórka DSM w środę o 1700, aspirantów w piątek o1600, ministrantów i lektorów w piątek o 1700.

1. Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Promyczka Dobra”.
  2. Dziękuje panu Józefowi Rolka za pracę na rzecz parafii.