III Niedziela Wielkanocy 15.04.2018r.

1. Dzisiaj Niedziela Biblijna, zachęca nas do zwrócenia większej uwagi na Pismo Święte – zwłaszcza do czytania. Tym samym rozpoczyna tydzień biblijny.

1. Msza święta w ciągu tygodnia codziennie rano o 700 oraz w środę i piątek również wieczorem o 1800. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek i niedziele koronka do Bożego miłosierdzia. Msza święta w ciągu tygodnia odbywać się będą w nowym budynku na salce katechetycznej.

1. Przyszła niedziela 4 Wielkanocy obchodzona jest, jako Niedziele „Dobrego Pasterza”, która rozpoczyna tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego. Składka w przyszłą niedziele przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

1. We wtorek 17 kwietnia w Gorlickim Centrum Kultury o godz. 19. odbędzie się projekcja filmu pt: „Węzły życia”. Wstęp za dobrowolną ofiarą

1. Dziękuje rodzinom za ofiary na prace remontowo- budowlane w parafii. Dziękuje rodzinom, które wczoraj sprzątały kościół. Bóg zapłać za prace i ofiarę na rzecz parafii. O następnym sprzątaniu będziemy powiadamiać

1. Polecamy nowy numer „Gościa niedzielnego”, „Promyczek Dobra”

1. Zbiórka DSM w środę o godz. 1700, zbiórka aspirantów piątek o godz. 1600, zbiórka ministrantów i lektorów w piątek o godz. 1700