II Niedziela Wielkanocy

Niedziela Miłosierdzia Bożego 09.04.2018r.

1. Dzisiaj w sposób szczególny modlimy się o miłosierdzie dla wszystkich ludzi i uświadamiamy sobie obowiązek głoszenia światu Miłosierdzia Bożego. Od dzisiaj rozpoczyna się 73 Tydzień Miłosierdzia. Również dzisiaj po Mszy świętej zbiórka do puszek na rzecz Caritas. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Jutro przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego (przeniesiona z 25 marca). Jest to także dzień świętości życia (duchowa adopcja).

1. Msza święta w tym tygodniu będzie rano o 700 oraz w środę i piątek również wieczorem o 1800, W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek i niedziele koronka do Bożego Miłosierdzia.

1. Przyszła niedziela 3 Wielkanocy obchodzona jest, jako Niedziele Biblijna oraz niedziela modlitw za kierowców.

1. Serdecznie dziękuje za ofiary na prace remontowo-budowlane
    w parafii. Dziękuje rodzinom, które w przygotowywały Kościół na niedziele. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na potrzeby parafii. Następne sprzątanie będziemy powiadamiać.

1. Serdecznie dziękuje tym, którzy w minionym tygodniu pracowali na rzecz Parafii.
  1. Polecamy nowy numer „Gościa niedzielnego”, i „Promyczek Dobra”.

1. Spotkanie powtórkowe kl. 7 szkoły podstawowej z rodzicami w środę o godz. 17 a kl. II gimnazjum z rodzicami po wieczornej Mszy świętej. Spotkanie powtórkowe kl. III szkoły podstawowej z rodzicami w piątek po wieczornej Mszy świętej.

1. Zbiórka ministrantów i lektorów w piątek o 17.

1. Prosimy również, aby zgłosili się chętni na ministrantów z kl. III szkoły podstawowej i wzwyż oraz do DSM z kl. III szkoły podstawowej i wzwyż od ks. katechety. Spotkanie tych kandydatów w czwartek o 17.

1. W sobotę 14 kwietnia o godz. 10 w Łużnej spotkanie parafialnego zespołu synodalnego (obecność obowiązkowa)

1. Parafia Łużna organizuje pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 28.04. -04.05. 2018r. Koszt 850 zł. Zapisy do 15 kwietnia pod nr. tel. 502-347-990.