Ogłoszenia

Ogłoszenia Parafialne

III Niedziela Wielkiego Postu 04.03.2018r.

 1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – adoracyjna.

 

 1. Msza święta w ciągu tygodnia od wtorku o godz. 700 oraz w środę i piątek również wieczorem, o godz. 1630. W środę po Mszy świętej wieczornej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek o godz. 1600 i niedziele Droga Krzyżowa. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 1400.

 

 1. W najbliższy piątek tj. 9 marca odbędzie się jeszcze druga droga krzyżowa dla młodzieży parafii Bystra oraz całego dekanatu łużańskiego przygotowana przez ks. katechetę. Droga krzyżowa rozpocznie sie o godz. 18 adoracją Pana Jezusa w kościele, następnie wyruszymy drogą krzyżową do kapliczki koło technikum. Serdecznie zapraszamy do udziału w drodze krzyżowej.

 

 1. Przyszła niedziele druga miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych. Również w przyszłą niedziele zbiórka do puszek na kwiaty do Grobu Pana Jezusa i Ciemnicy.

 

 1. W sobotę rozpoczęci nowenny przed uroczystością świętego Józefa.

 

 1. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w czwartek 15 marca, które poprowadzi ks. mgr. lic. Józef Głowa proboszcz parafii Mystków. Program rekolekcyjny i na Triduum Sacrum zostanie dostarczony w najbliższym czasie do domów.

 

 1. Uroczystość odpustowa ku czci św. Józefa Oblubieńca NMP odbędzie się w poniedziałek 19 marca, zaraz po rekolekcjach wielkopostnych.

 

 1. W czwartek wypada „Dzień Kobiet” -modlić się będziemy za wszystkie kobiety, zwłaszcza naszej parafii. Również w czwartek w parafii św. Jadwigi w Gorlicach o godz. 1845 odbędzie sie Wieczór Uwielbienia. Bliższe informacje na plakacie w gablocie.

 

 1. 23 marca w Gorlicach odbędą się Ekstremalne Drogi Krzyżowe. Spotkanie informacyjne odbędzie się w Gorlicach w parafii pw. świętego Andrzeja Boboli 9 marca o godz. 18 Więcej informacji na plakacie w gablocie.

 

 1. Serdecznie dziękuje rodzicom młodzieży bierzmowanej za ofiarę 1000 zł, jako dar ołtarza.

 

 1. Serdecznie dziękuje rodzinom za ofiary na prace remontowo-budowlane w parafii. Dziękuje rodzinom, które złożyły ofiarę na ogrzewanie i ubezpieczenie kościoła Dziękuje rodzinom, które sprzątały Kościół. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na potrzeby parafii. Proszę następne 10 rodzin w kolejności sąsiedzkiej
  o przygotowanie kościoła na przyszłą niedziele.

 

 1. Zbiórka ministrantów i lektorów w piątek o 1530

 

 1. Polecamy nowy numer „Gościa niedzielnego”

 

 1. W środę po Mszy świętej wieczornej spotkanie powtórkowe klasy VII szkoły podstawowej i II gimnazjum bez rodziców, a w piątek po Mszy świętej wieczornej spotkanie powtórkowe klasy III szkoły podstawowej z rodzicami.